Правоохоронці нагадали буковинцям про заходи безпеки під час новорічно-різдвяних свят

Дата: 28.12.2022 10:55

Буковинські поліцейські звертаються до громадян з проханням не ігнорувати правила особистої безпеки,  зокрема сигнали тривоги. Також варто пам’ятати про дію комендантської години на період воєнного стану, яка діє з 00.00 до 5.00 години і про заборону використання піротехнічних засобів! Порушників буде притягнуто до відповідальності. З метою посилення охорони публічної безпеки та порядку поліцейські збільшили кількість нарядів у вечірній і нічний час. Якщо зникне зв’язок, поліцейські спільно з рятувальниками повідомлятимуть громадян про початок і відбій повітряної тривоги за допомогою гучномовців. Рекомендуємо громадянам запастися додатковими джерелами енергії, не нехтувати правилами пожежної безпеки під час використання генераторів, пічного опалення та інших засобів для освітлення.

Джерело за посиланням