Без обмежень світла: 17 лютого у Чернівецькій області проведуть режимний день

Дата: 16.02.2023 15:27

Використовувати електроенергію без обмежень. Саме це краяни зможуть робити завтра, 17 лютого. Цей день на Буковині буде режимний. Це означає, що не застосовуватимуть відключення за графіками. Натомість фахівці проводитимуть виміри погодинного активного навантаження у споживачів, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання області на цей період. Шановні краяни! Плануйте завтра свою роботу без обмежень світла, щоб фахівці зрозуміли, скільки області потрібно електроенергії для нормального функціонування.

Важливо! Проведення режимних вимірів можуть перенести у разі:

• повторення масових ракетних обстрілів по об’єктах критичної інфраструктури, електроенергетичного комплексу України російською федерацією;
  • виникнення значного дефіциту доступної електричної потужності в об’єднаній енергосистемі України.