Всесвітній день вишиванки

Дата: 19.05.2023 10:08

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
    У цей святковий день педагоги Волоцького ЗДО та Волоцького ліцею провели тематичні бесіди та заняття з дітьми про традиційний одяг українського народу, та нашого етнографічного регіону, та створили власні, святкові вишиваночки  із паперу, прикрасивши їх кольоровими смужечками.
    Сьогодні національне вбрання всюди: без неї не обходиться жодне свято,вона є визиткою нашої країни, нашого краю. Під керівництвом вихователів дітки читали вірші, танцювали та прославляли свій спеціфічний образ у формі дефіле, що є не тільки окрасою для людини а й оберіг для душі.
    У цей прекрасний день- "День вишиванки"  хочемо побажати миру, злагоди та добра у ваших сім'ях і серцях.
Які ж ми гарні в нашій вишиванці!
   Одягаємо свої  неймовірні вишиванки, та нехай весь світ побачить яка прекрасна наша Батьківщина...