Новий поліцейський автомобіль у нашій громаді

Дата: 29.05.2023 10:07

Поліцейським офіцерам громади Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області влада вручила службові автомобілі, серед них була і Волоківська ТГ. Сільський голова Валентин Глопіна мав честь вручити новий поліцейський автомобіль який був придбаний за принципом 50/50 а саме за рахунок Національної поліції та бюджету Волоківської сільської ради, майбутньому офіцеру громади. Даний автомобіль буде обслуговувати територію Волоківської громади.

28 травня, служба поліцейських офіцерів громади відзначила 5 річницю з дня створення. На Буковині проєкт «Поліцейський офіцер громади» стартував у 2021 році. До річниці створення служби, відбулося вручення службових автомобілів та нагород поліцейським офіцерам громади Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Нагороди правоохоронці отримали від начальника ГУНП у Чернівецькій області, полковника поліції Віктора Нечитайла, а ключі від автівок офіцерам вручив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.