Профілактичні заходи щодо запобігання випадкам загрози життю та здоровʼю дітей

Дата: 24.10.2023 10:37

19-го жовтня 2023 року Службою у справах дітей Волоківської сільської ради спільно з  поліцейським офіцером громади та представником ювенальної поліції з метою здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Було здійснено ряд заходів під час яких особлива увага приділялась обстеженню умов їх проживання, виховання та розвитку дітей, ставленню до них батьків, матеріальному утриманню.
Фото без описуВ даний час на обліку Служби перебуває 20 дітей.
З батьками дітей зазначеної категорії проводиться профілактична робота (бесіди, обстеження умов проживання), що має на меті покращення ситуації в даних родинах, збираються характеризуючі матеріали за місцем навчання дітей та проживання.  Батькам роз’яснюються їхні права та обов’язки, вони знайомляться з чинним законодавством, попереджаються про адміністративну відповідальність та у разі невиконання батьківських обов’язків про можливість позбавлення батьківських прав.
Було надано благодійну допомогу, а саме пакет з продуктами харчування 10 сімʼям вище зазначених категоріях.