Волоківська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Волоківська сільська рада вирішила створити Молодіжну раду при Волоківський сільській раді

Дата: 26.10.2023 09:37
Кількість переглядів: 101

З метою активізації участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Волоківської сільської територіальної громади, формування її активної суспільно-відповідальної позиції, залучення молоді до вирішення проблем територіальної громади, керуючись  Законом України «Про основні засади молодіжної політики», Законом України «Про дитячі та молодіжні громадські організації», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, гуманітарних питань та регламенту, Волоківська сільська рада вирішила створити Молодіжну раду при Волоківський сільській раді.

         Фото без описуОсновними завданням Молодіжної ради є:

     1) сприяння реалізації права молоді на участь у формуванні та реалізації молодіжної політики в територіальній громаді;

     2) внесення до сільської ради пропозицій щодо організації консультацій із молоддю;

     3) надання пропозицій, висновків, рекомендацій щодо формування та реалізації молодіжної політики в громаді, обов’язкових до розгляду сільською радою;

     4) розроблення за участю молодіжних та дитячих громадських об’єднань, інших суб’єктів молодіжної роботи пропозицій щодо пріоритетів молодіжної політики в громаді;

     5) проведення моніторингу та оцінки ефективності реалізації молодіжної політики в громаді;

     6) участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію молодіжної політики в громаді;

     7) вивчення стану виконання законів, інших нормативно-правових актів, що стосуються молоді, на місцевому рівні;

     8) виконання інших завдань, визначених Положенням про Молодіжну раду.

      Кількісний та персональний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами  та не може становити більше 10 членів.

Склад Молодіжної ради вважається сформованим за умови затвердження не менше 7 членів.

 Увійти до складу Молодіжної ради може молода людина віком від 14 до 35 років, що  проживає на території Волоківської громади.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом  відкритого голосування за осіб, які особисто присутні на зборах та подали відповідні документи.

Для формування складу Молодіжної ради розпорядженням сільського голови утворюється ініціативна група з підготовки установчих зборів (далі - Ініціативна група) з представників молоді територіальної громади та призначається її координатор.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді  подають до ініціативної групи заяву в довільній формі та копію паспорта.

У зв’язку з вищевказаним Волоківська сільська рада оголошує про початок збору заяв бажаючих долучитися до Молодіжної ради та звернутись до сільської ради з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь