Пам’ятаємо! Шануємо!

Дата: 07.12.2023 15:13

За Указом Президента України нагороджено Героя с. Валя Кузьмина Зав'ялова Сергія Вікторовича Ордером "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Щирі співчуття сім’ї загиблого та вічна Слава йому!Фото без описуЗавялов Сергій Вікторович народився в місті Чернівці 15 лютого 1978 року в сім"ї Артемкова  Віктора та Елеонори Георгіївни. Ще у дошкільному віці  сім"я переїхала на постійне місце проживання до дідуся Георгія та бабусі Олени в наше мальовниче село Валя Кузьмина. Навчався у нашій Валякузьминської школі, після закінчення навчання в даній школі середню освіту здобув у Молодійській школі,там же закінчив школу ДОСАФ, де здобув професію автослесаря.
Далі працював, одружився, коли розпочалися повномасштабні бойові дії, він добровільно пішов на курси парамедиків, з березня 2022 року рятував людські життя, в тих місцях куди його відправляли. У лютому 2023 року його направили на Бахмут, де він отримав важке поранення це сталося 7 лютого, лікування проводили в одній із Київських лікарень, нажаль рятуючи сотні  чужих життів, він віддав своє. Сергій більше піклувався про те, щоб комусь стати в нагоді, навіть розуміючи те, що сам постійно знаходиться у смертельній небезпеці.
Слава нашому односельчанину, який навіки залишиться в списках тих героїв, які виборювали  мирне існування нашої країни!