Курси цифрової грамотності для дорослих та молоді

Дата: 12.01.2024 14:34

Курси цифрової грамотності для дорослих та молоді

Центр освіти дорослих Волоківської територіальної громади продовжує надавати свої послуги щодо проведення різноманітних курсів для своїх мешканців.

Планується набір на безкоштовні курси цифрової грамотності, 1 заняття (1 година) в вечірній час по 2 рази на тиждень (всього 10 занять) в приміщенні Центру освіти дорослих (Будинок культури в с. Волока). Початок курсів орієнтовно після 15 січня 2024 року, про що учасникам курсів буде повідомлено додатково.

Заняття будуть проводитися вчителем інформатики Волоківського ліцею Октавіаном Пентелейчук.

Фото без описуКурси цифрової грамотності організовуються в рамках програми «Фонд фахівців для партнерств між територіальними громадами в усьому світі» («Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)» та «Сервісна служба «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) Engagement Global).

Фінансування курсів відбувається за підтримки округу Швабія (Німеччина), який є давнім та надійним регіональним партнером Чернівецької області.

Щодо можливості відвідування курсів цифрової грамотності звертатися до Сергія Луканюка +38-097-258-63-15 (Viber, WhatsApp).