ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 22.01.2024 11:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

02 лютого 2024 року о 15.00 в музичному кабінеті ОЗО «Волоківський ліцей» за адресою: с. Волока, вул. В. Александрі, 45-А, відбудуться установчі збори Молодіжної ради з питання обрання складу Молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді подають такі документи:

•  заява в довільній формі;
  •  біографічна довідка;
  •  копія паспорта громадянина України.

Документи можна подати на електронну  адресу  sr.voloka@ukr.net, повідомленням на Фейсбук-сторінці Молодіжної ради, або будь-кому зі складу ініціативної групи:

1. Онофрейчука Миколая Георгійовича - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  2. Пентелейчука Думітру Тоадеровича  - начальника відділу правового забезпечення Волоківської сільської ради;
  3. Остафійчука Івана Вікторовича – адміністратор відділу ЦНАП Волоківської сільської ради;
  4. Пентелейчука Івана Тоадеровича - депутата Волоківської сільської селищної ради;
  5. Роговея Віталія Георгійовича - депутат Волоківської сільської селищної ради.

Прийом документів для участі в установчих зборах проводиться до 02.02.2024 року.

Запрошуємо молодих, ініціативних, креативних людей до розбудови громади!