Дата: 15.02.2024 15:26

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-річниця виведення військ з Республіки Афганістан.
Із часу завершення військових дій в Афганістані минуло 35 років, проте до сьогодні болять рани у серцях рідних та друзів, які втратили своїх близьких на тій страшній війні.
Війна в Афганістані тривала майже 10 років. Через афганське пекло пройшли 160 тисяч українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули.
Із початком повномасштабного вторгнення воїни-афганці одразу стали на захист України. Сьогодні вони застосовують і передають свій бойовий досвід молодим поколінням українських військових, які захищають державу від агресора.
Шана і повага ветеранам Афганістану та родинам загиблих воїнів!
Вдячність бійцям, які сьогодні боронять цілісність і незалежність України!