Послуги служби зайнятості для роботодавців і шукачів роботи:

Дата: 11.03.2024 13:46

Послуги служби зайнятості для роботодавців і шукачів роботи:

·        Грант на створення власної справи в рамках програми «єРобота» - основною умовою отримання мікрогранту є створення робочих місць. Від 50 тис.грн, до 150 тис. грн. – 1 робоче місце. До 250 тис. грн. – створення 2 і більше робочих місць. Для військовослужбовців і їх дружин від 250 тис. грн. – 1 млн. грн.

·        Ваучер на навчання, програма дає право безоплатно пройти навчання за 70 професіями. Бажаючі повинні  мати професійно-технічну, фахову передвищу, вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості, як безробітні.

·        Компенсація за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних –  50 % фактичних витрат на оплату праці. До них належать: особи із інвалідністю, учасники бойових дій, громадяни, яким до настання права на пенсію залишилося не більше 5 років.

·        Компенсація за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю: до 106.5 тис. грн  – особи з інвалідністю І групи, до 71 тис. грн. – особи з ІІ групою інвалідності.

·        Компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у розмірі мінімальної заробітної плати щомісячно не більше трьох місяців.

·        Компенсація за працевлаштування молоді – 50% мінімальної заробітної плати.

За більше детальною інформацією звертайтеся до фахівця центру зайнятості за номером телефона: 0930741632.