Дата: 04.04.2024 16:53

3 квітня 2024 року у м. Київ відбувся захід «Міжмуніципальне співробітництво громад: досягнення та виклики програми USAID DOBRE» на якому в рамках угоди «Про співробітництво між Великокучурівською та Волоківською сільськими територіальними громадами» брала участь і сільський голова Валентин Глопіна.

Захід відкривали Олена Шуляк, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та Джастін Сікріс, заступник Директора програм «Глобал Комьюнітіз» в Україні.

Були представлені наші громади та майбутні плани в рамках співробітництва Великокучурівської та Волоківської громад.Фото без опису