Вітання з Пасхою!

Дата: 04.05.2024 20:00

Шановні жителі Волоківської громади!
Для всіх нас, християн, Святі Пасхальні свята дарують нам найпрекрасніші та найсвятіші моменти для наповнення душі. Де б ми не були, чи то з родиною та люблячими, чи то далі від батьківщини та близьких, щовесни, з відродженням природи та оновленням наших почуттів, ми маємо шанс пройнятися новими позитивними думками та новими надіями. Великдень дарує нам гарні емоції, Великдень дарує нам радість, Великдень дарує нам благословення!
З нагоди цих божественних свят Великодня та Воскресіння Господнього дозвольте щиро побажати Вам міцного здоров’я, світла та миру в душі, любові та довіри, багато оптимізму, щастя та добра,  гармонії у всьому!
Бажаю, щоб дух Великодня відчувався в кожній оселі, зберігали віру та вічні цінності, мали Боже благословення, піднеслися над будь-якими випробуваннями і все долали добром, любов’ю та дружбою!
Радуймося разом Воскресінню Господа, цінуймо всю доброту і підтримку, яке дарує нам Бог в нашому житті!
Зі святом Великодня всіх!

З повагою голова
Волоківської громади
Валентин Глопіна

Stimați locuitori ai comunei Voloca!
Pentru toți noi, creștinii, Sfintele Sărbători de Paște ne oferă cele mai frumoase și sacre momente pentru împlinire sufletească. Oriunde ne-am afla,fie alături de familie și de cei apropiați, fie mai departe de baștină și de cei dragi, în fiecare primăvară, odată cu reînvierea naturii și reînnoirea sentimentelor noastre, avem șansa de a fi pătrunși de noi gânduri pozitive și noi speranțe. Paștele ne dăruiește emoții frumoase, Pastele ne oferă bucurii, Pastele ne aduce binecuvântare!
Cu ocazia acestor divine Sărbători Pascale și a Învierii Domnului, permiteți-mi să Vă adresez sincere urări de bine și sănătate, lumină și pace în suflet, dragoste și încredere, mult optimism, fericire și armonie în toate!
Vă doresc ca spiritul Paștelui să fie resimțit în fiecare casă, să păstrăm Credința și Valorile veșnice, să avem parte de binecuvântarea Domnului, să ne ridicăm deasupra oricăror încercări și să biruim totul prin bunătate, dragoste și prietenie!
Să ne bucurăm împreună de Învierea Domnului, să prețuim cu toții existența și sprijinul Bunului Dumnezeu în viața noastră!
Un Paște Fericit tuturor!

Cu stimă și respect
primarul comunei Voloca