Дата: від до Скинути

У поточному році в області продовжує діяти Комплексна програма підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027

11:15 17.06.2024

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.           Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.            Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!            Любіть своїх діток!! І нехай все в них складається добре! Зі святом!            Волоківська сільська рада спільно з представниками п’ятидесятницької церкви с. Волока, с. Валя Кузьмина, с. Крупʼянськ для діток соціально-незахищених категорій було організовано та проведено незабутнє свято. Діти брали участь у різних цікавих конкурсах, переглядали мультфільми, ласували смаколиками. Вкінці свята всі присутні отримали подарунки та багато приємних, позитивних емоцій.            Дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і нехай кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим. Ми щиро дякуємо організаторам свята за незабутні моменти які вони подарували цим дітям.

08:31 03.06.2024

День Героїв України

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - и. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни. Нехай на нашій землі, освяченій кров’ю Героїв, якнайшвидше запанує мир і злагода. Зичимо добра й злагоди кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

15:23 23.05.2024

38 років — день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

Від аварії на Чорнобильській атомній електростанції минуло 38 років. Час наближається до чотирьох десятиліть річниці. 26 квітня Україна відзначає день вшанування пам'яті жертв цієї катастрофи. Чорнобиль ще тоді показав, які наслідки можуть бути для країни та світу, коли диктаторська влада не ставить життя кожної людини як головний пріоритет. 26 травня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталося спалах енергоблоку. Люди, котрі працювали на станції, оперативно почали реагувати. Про це свідчать записи телефонних розмов, що збереглися. Мабуть, нераз ви чули дзвінок диспетчера, який викликав рятувальників з Іванкова на допомогу. Спочатку було поінформовано про аварію все керівництво. І ця страшна подія була не лише для СРСР, а й для цілого світу. Подію радянська влада намагалася приховати. Більше того, на ліквідацію наслідків до епіцентру радіаційного вибуху направляли сотні людей — рятувальників, медиків. Громадянських почали евакуювати. Радіація забрала життя багатьох — загинули 30 співробітників внаслідок вибуху, 500 тисяч людей померли від радіації, а близько 8,5 млн. отримали суттєві дози опромінення.

09:04 26.04.2024