Податкова служба повідомляє.

Заяви на списання сум недоїмки з єдиного внеску «сплячі» ФОП подають  до 1 березня 2021 року Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, списання заборгованості з ЄСВ передбачено Законами України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та від 04.12.2020 року №1072-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

14:10 04.01.2021

Податкова служба

Увага! З 01.01.2021 року вводяться в дію оновлені бюджетні рахунки до державного, місцевих бюджетів та небюджетні рахунки для сплати ЄСВ!

08:14 04.01.2021

Служба зайнятості

Служба зайнятості розпочинає прийом документів від роботодавців для виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам

08:12 15.12.2020