До відома мешканців громади

Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацію «Інформаційні технології України» (далі-Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе!Можливості безмежні» (далі-Проект).

14:44 17.02.2020

До відома мешканців громади

Верховною Радою України було ухвалено проект Закону України «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, яким продовжено термін прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва незначної складності, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

14:21 03.02.2020