Служба МНС повідомляє

За інформацією Чернівецького гідрометцентру, у найближчі три-чотири години зі збереженням вночі 07.04.2021 року на території Чернівецької області очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с. (I рівень небезпечності, жовтий).

14:02 06.04.2021

Податкова служба повідомляє.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ: режим роботи органів ДПС щодо приймання податкової звітності та надання адміністративних послуг в період карантину Прийом відвідувачів в Центрах обслуговування платників здійснюється з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., в п'ятницю з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

12:03 05.04.2021

Привітання з 60-річчям директора Грушівського НВК Поповича Аврела Лазаровича

Нехай життя дарує безмежну радість, здоров'я і любов ще на довгі роки. Волоківська сільська рада вітає з ювілеєм, з блискучим 60-річчям, директора Грушівського НВК Поповича Аврела Лазаровича.

09:47 05.03.2021

Податкова служба

Для отримання пільг зі сплати податку за землю необхідно вчасно подати заяву Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка поінформувала землевласників про порядок отримання пільг зі сплати земельного податку.

16:38 03.03.2021

Податкова служба

Головне управління ДПС у Чернівецькій області         просить розмістити інформаційні матеріали

14:56 02.03.2021