ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.

20:46 18.03.2018

Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Представник нашої громади Пентелейчук Валентин, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

20:39 18.03.2018

Інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!

"Створена однієї з перших ОТГ Чернівецької області, єдина громада, яка за кошти державної інфраструктурної субвенції розпочала нові будівництва і за два роки успішно завершує перший з об`єктів; це такий потрібний громаді дитячий садочок! Громада повірила в успіх реформи, незворотність її проведення! Майже всі кошти, витрачені на садочок, - це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. З приємність доводиться констатувати: інфраструктурна субвенція, яка надана ОТГ державою, використана досить ефективно!" - наголосив заступник Голови Обласної Державної Адміністрації Василь Гостюк

18:14 17.03.2018

Волоківськa ОТГ підписала Угоду про партнерство з громадою Хенцешть, Сучавського повіту, Румунія.

2 березня 2018 року між головою Волоківської ОТГ (Глибоцький район, Чернівецька область, Україна)  та головою громади Хенцешть (Сучавський повіт, Румунія) було підписано Угоду про партнерство. Предметом цієї угоди є встановлення довгострокової та взаємовигідної співпраці та партнерства в галузі економіки, освіти, культури, туризму, спорту та збереження навколишньої середовища.

15:32 03.03.2018

Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власної стратегії розвитку громади.

27 лютого Волоківська ОТГ розпочала роботу з розробки власного стратегічного плану. На першій зустрічі були присутні актив громади: вчителя, працівники культури, депутати, представники виконавчого комітету ОТГ, представники бізнесу, не байдужі мешканці.

15:09 01.03.2018

Скільки метрів повинно бути до межі, якщо сусід будує новий будинок, садить дерева чи створює інші об’єкти?

І, як правило, причиною, погіршення стосунків стала нова будівля чи дерево, яке з’явилося прямо на спільні межі. На прохання трохи відступити від паркану, часто можна було почути тільки незгоду, що і переходило у затяжні спори та сварки.

19:27 21.02.2018