Дата: від до Скинути

Розпорядження про рішення Ради оборони Чернівецької області «Про окремі обмеження на території Чернівецької області в умовах правового режиму воєнного стану» від 12 серпня 2022 року

14:35 30.08.2022

Оплата комунальних послуг

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального сезону 2022/2023 років одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію та відповідні комунальні послуги.

13:59 30.08.2022

Муніципальна Декларація про дружбу Волока - Тіргауптен

Муніципальна Декларація про дружбу Волока - Тіргауптен У рамках партнерства Швабія – Буковина підписання муніципальної Декларації про дружбу 1 серпня 2022 року між Тіргауптен та громадою Волока дає важливий сигнал для зустрічей, співпраці та солідарності в європейському контексті.

14:45 26.08.2022

Алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

На виконання листа Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації від 09.08.2022 № 20/6031 та відповідно до листа Чернівецького районного управління ГУ ДСНС у Чернівецькій області від 10.08.2022 року № 20/2170 інформуємо, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання протокольного рішення № 19 наради керівництва Міністерства внутрішніх справ України та органів системи МВС від 18.07.2022 року, з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах), який розміщено на офіційному вебсайті ДСНС за посиланням:

14:55 23.08.2022

З Днем Державного прапора України

Вітаємо з Днем Державного прапора України і хочемо побажати, щоб блакитне небо було мирним і ясним, щоб жовті поля пшениці давали добрий урожай. Нехай Країна росте і процвітає, нехай прапор країни розвивається на вітрі і дарує добру надію українцям на щасливе життя.

09:44 23.08.2022

Початок роботи з зарубіжними партнерами

1-2 серпня 2022 року в історії Волоківської територіальної громади відбулася знаменна подія. Наша громада вперше в своїй історії підписала угоду про дружбу з німецькими партнерами. Йдеться про громаду Тіргауптена, яка знаходиться в окрузі Швабія Федеральної землі Баварія (Німеччина). Делегація партнерського регіону була в наступному складі: Тоні Бруггер, бургомістр Тіргауптена та др. Катаріна Габеркорн, відповідальна за співпрацю з Буковиною округу Швабія. Також ця угода є першою між громадами Буковини та Швабії. Офіційне підписання святково відбулося 1 серпня в будівлі Виконавчого комітету Волоківської територіальної громади. Свої підписи під угодою поставили Валентин Глопіна та Тоні Бруггер. Після підписання відбулося обговорення можливих наступних кроків для розбудови стійкої співпраці між громадами. Після обіду делегація відвідала різноманітні установи комунальної власності в селах громади, приватні підприємства та благодійний фонд. Справжньою несподіванкою стала новина, що німецькі партнери прийняли рішення передати їхній вживаний пожарний автомобіль нашій громаді. Окрім цього буде передано спеціальний одяг для пожежників та зібрана гуманітарна допомога. Орієнтовна дата передачі – вересень цього року. На такій позитивній ноті завершився перший день візиту. Наступного дня наші німецькі партнери відвідали Чернівці та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Після чого була проведена ще одна зустріч, де були обговорено план наступних заходів в рамках співпраці. На розпочату співпрацю покладається багато сподівань і наші громади докладатимуть всіх зусиль в побудові дійсно дієвої співпраці.

08:04 08.08.2022